KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12012170

nr 1201 2170

Johan Bergmark

(f. 1969), Sverige

Fotografi, Willem Dafoe. Fotograferad på Berns 2012 för Stockholms filmfestival, C-print. Signerad, löst blad, numrerad 9/19, bladets mått: ca 60x42 cm

Johan Bergmark, svensk fotograf, född i Stockholm 1969.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:54:26

Johan Bergmark

Läs mer om Johan Bergmark